Gelişim Atölyesi 2004 yılında İstanbul'da kuruldu. Tüm Türkiye'ye hizmet veriyoruz lakin başka yerde şubemiz yoktur. 

 

..

GA Grup, şu ana kadar 50’den fazla sektörde yetişkinlere ve çocuklara yönelik eğitim hizmeti vermiş, proje yönetimi, danışmanlık ve yayıncılık alanlarında da dikkate değer işlere imza atmıştır. 

Hizmetlerimiz Gelişim Ayölyesi "GA" ve  Gelişim Atölyesi Çocuk "GA Çocuk" çatısı altında sunuyoruz.

Gelişim Atolyesi yetişkinlere yönelikl eğitim, danışmanlık, prodüksiyon ve yayıncılık alanında çaşışan ana şirketimizdir.

Gelişim Atölyesi kişiye, kuruma ürüne özel butik eğitim projeleri üretir; danışmanlık ve yayıncılık faaliyetleriyle eğitim projelerini destekler/pekiştirir. 

GA Çocuk ise kültür merkezlerinin, yayın evlerinin markaların, müzelerin alışveriş merkezlerinin  kültür-sanat  yoluyla aile ve çocuklarla  iletişim kurmasını sağlar ve ilişkiyi sadakate dönüştürme prensibiyle hareket eder.

Bu prensiple Yetişkin kanadında olduğu gibi tamamen kuruma özel bir dizi butik proje geliştirir.  Sosyal sorumluluk projeleri, özel gün etkinlikleri, kültür-sanat projeleri, çocuk ve aile klüpleri gibi…Tüm projeler özel geliştirilmiş atölye programlarından oluşur. Atölyeleri 35 ülkede 321 kültür merkezi ve müzeyi inceleyerek oluşturduk. GA Çocukta eklektik bir eğitim modeli anlayışı var; Başta Montessori, Waldorf, Reggio Emilia, olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinin eğitim yaklaşımları ve ekolleri incelenmiş, onun üzerine 3C+ program geliştirilmiştir. GA Çocuk olarak ayrıca iki farklı uctaki eğitim programları alanında da hizmet veriyoruz. Özel eğitim ve üstün yetenekli ve üstün zekalı bireylere özel eğitim ve uyum programları hazırlamaktayız. GA Çocuk olarak  şimdiye kadar 2500’ün üzerinde atölye ürettik.  Atölyelerimiz resim, heykel, müzik, yaratıcı drama, dans vb. gibi sanat merkezli bir anlayış ekseninde geliştirilir.

Bunların sadece %10’luk bir kısmını web sitemizde yayımlıyoruz; bunun nedeni, birazda kopyalanma ve çalınma gibi istismarların önüne geçmek. Bu konuda bizimle iletişim kurarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

 

..

GA Grup’u diğer şirketlerden ayıran en temel özellik nedir? 

Gelişim Atölyesi, hizmet süreçlerine sindirdiği özgün metotlarla rakiplerinden farklıdır.

İşbirliği içine girdiği kurumların kurum kültürlerine, ailelerin aile kültürlerine  ve iç dinamiklerine uyumlu biçimde geliştirdiği hizmet süreçlerinde, analize dayalı ve sonuç odaklı çalışmaktadır. 

GA grup;”Bilgi Güçtür” düsturuyla “fayda odağında fark yaratmak” presibiyle, kuruma, sektöre, sürece, bireye  özel eğitim ve gelişim programları planlayarak uygulamakta, proje yönetimi – danışmanlık ve yayımcılık hizmetleriyle de birlikte yol aldığı

paydaşlarını desteklemektedir.

En önemli farkımız, projelendirdiğimiz tüm konseptlerimizi A’dan Z’ye tüm süreçleriyle yönetmemiz ve çok sağlam bir eğitim ar-ge altyapımızın olmasıdır.

..

Kurumsal çalışmalarımızda kurumların belirlediği yerde uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Bireysel çalışmalar ya da çok kucuk butik gurup çalışmaları yapmaktayız.

Lakin pandemi nedeni bu yıl ile nerdeyse birebir eğitim modeli ile çalışmaktayız.Vaka sayıları normale döndüğü zaman  karma katılımlı gurup çalışmlarına yeniden başlayacağız. 

 

..

Kurulduğumuz ilk günden beri tüm projelerimiz butik çalışmalardan oluşmaktadır. Biz zaten kişiye ve kuruma özel proje geliştirmekteyiz. 

..

Whatsapp Destek

iletisim Ekibi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?