Proje Yönetimi ve Danışmanlık

Bu kategoride sunduğumuz hizmetlerimiz:

Çocuk Kulüpleri Ve Organizasyonları

Markaların çocuk tüketicilerle etkileşimini artırmak üzere GA Çocuk tarafından geliştirilen uzun soluklu projeler. A’dan Z’ye tüm profesyonel süreçleri içeren hizmetler, tasarım aşamasından başlayarak malzeme temini, öngörülen alanda uygulama, profesyonel fotoğraf çekimi, sosyal medya aksiyonlarının yönetilmesi, database oluşturma, sms ve e-mail sitemleriyle duyuru, basın bültenlerinin yazımı ve yayımı, haftalık/aylık/yıllık raporlama ile sona erer. Çocuk Kulüpleri hizmet esasları, GA Çocuk Eğitim anlayışının partner kurumun dinamiklerine entegrasyonla oluşur.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Gelecek nesillere bırakacağımız dünya evine yönelik saygı ve duyarlılık kurum vizyonlarının önemli bir parçasıdır. Sosyal Sorumluluk Projeleri, partner kurumların toplumsal duyarlılıklarının altını çizmeyi hedefleyen çok kapsamlı tasarım ve uygulamalardan oluşur. Tüketici kitlenin mensup olduğu toplumu pozitif yönde dönüştürme, bu anlamda kitlesel bir algı yaratma, sosyal aidiyetin üretilmesine katkıda bulunma gibi ileri hedefler taşıyan uygulamalar, paydaşların kurum kültürlerine entegre biçimde geliştirilir.

Family and Kids Marketing Proje Yönetimi

Aile ve çocuk ile kalıcı ilişkiler kurmayı hedefiyle, eğitim efektiyle beslenen tam hizmet anlayışı. Çocuklarının yeteneklerini en iyi şekilde ifade etmelerine olanak veren özgün proje tasarımlarıyla, partner kurumların pazarlama süreçleri etkinleştirilmektedir. Sanat ağırlıklı eğitim efektleri, paydaşlarımızın strateji geliştime, stratejiyi realize etme ve sağlama süreçlerinin destekler.

Museum Marketing Proje Yönetimi

Müzelerdeki müşteri memnuniyeti ve sosyal kabullenirldiği arttırmak amacıyla, pazarlama karması yaklaşımı üzerinden çocuk ve aile ile iletişim ve etkileşimi güçlendirecek konsept bazlı projeler. Eğitim faaliyetiyle çocuğun ve ailenin müze ürününe yakınlaşmaları sağlanarak, kültürel mirasın kuvvetlenmesi ve rekabet kulvarında partner kurumun avantaj elde etmesi hedeflenir

AVM – Marka İletişim Süreç Yönetimi

Çağın gereklilikleri doğrultusunda, aile ve çocuğun markaya yaklaştırılması hedefiyle, partner kurumların karar ve yönetim süreçlerindeki altyapıya uygun tarzda üretilen konsept bazlı projeler. Database marketing ve sadakat programları gibi tam hizmet stratejilerini içeren projeler, küresel ve yerel eğilim ve ihtiyaçlar doğrultusunda, müşteri odaklı yaklaşımı güçlendirmek üzere tasarlanır ve uygulanır.

Koleksiyon Yönetimi

Koleksiyon oluşturma, koleksiyonun eksik parçaların belirlenmesi ve temini, eserlerin restorasyonu, envanter oluşturulması, koleksiyon parçalarının muhafaza edilmesi ve sergilenmesi gibi hususlarda profesyonel ve deneyimli bir kadro ile hizmet verilmektedir.

Söz konusu hizmet süreçleri doğrultusunda oluşturduğumuz koleksiyonlarımız:

•          Minyatür Yaşamlar Bebek Evleri Sergisi 

•          Renklendirilmiş Eski İstanbul Gravürleri

•          Toprağın Sırrı 5000 yılın Mutfak Tarihi

•          Gölgelerin Gücü Adına Hacivat Karagöz Tasvirleri Koleksiyonu

•          Çocuk Sanat Eserleri Koleksiyonu

•          Ünlü Ressamların Kolaj Atölyeleri

 


Whatsapp Destek

iletisim Ekibi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?