Yayıncılık - İçerik Geliştirme

Yayıncılık

İmza günleri ve yazar buluşmaları dışında işbirliği içinde olduğumuz kurum ve kuruluşlara aşağıdaki kategorilerde hizmet sunmaktayız.

  • Elektronik ve Basılı Ortam Yayıncılığı
  • Kurumsal Yayınlara İçerik Desteği / Danışmanlığı
  • Çocuk Tüketim Kültürü Araştırmaları, Kitapçık ve Ekleri

Elektronik ve Basılı Ortam Yayıncılığı

Çocuk Tüketicileri merkeze alan, eğitim, temel iletişim, aile iletişimi, pedagoji ve sosyal kaynaklara ulaşma gibi hayat döngülerine yönelik elektronik ve basılı ortam yayıncılığı. Yayınlar, partner kurumların marka stratejileri doğrultusunda,pazarlama süreçlerini desteklemek üzere yapılandırılarak A’dan Z’ye tüm yayıncılık süreçlerini içermektedir. Proje bazlı yayıncılık hizmetleri, GA Çocuk editörleri tarafından, danışılan sürece özel olarak geliştirilen özgün konseptlerdir.

Kurumsal Yayınlara İçerik Desteği / Danışmanlığı

Kurum ve Markaların marka kimliklerini pekiştirmek üzere yayın hayatına kazandırdıkları süreli/süresiz yayınlara, Çocuk ve Aile dinamiklerini hedef alan içerik desteği. Kurumsal Yayınlara İçerik Destek ve Danışmanlıklarımız; markaların çocuk ve aileyle kurdukları bağı yeniden gözden geçirdiği günümüz şartlarında, sadakati ve etkileşimi artırmaya yöneliktir. Proje bazlı hizmetler, GA Çocuk editörleri tarafından, danışılan sürece özel olarak geliştirilen özgün konseptlerdir.

Çocuk Tüketim Kültürü Araştırmaları, Kitapçık ve Ekleri

Çocuk Tüketicilere yönelik faaliyetlerin arttığı günümüzde, geleceğin pazarını oluşturan çocuk tüketicilerin ilgi ve farkındalıklarının analizi önemlidir. Sosyalleşme kuramlarından hareketle gerçekleştirilen analizler ile aile ve çocuk segmentinin satın alma karar faktörleriraporlanır ve sonuçlandırılır. Analitik veri, tüketiciye doğrudan ulaşmak hedefiyle stratejilere yansıtılır ve marka kişiliğine kitapçık ve/veya eklerle entegre edilir.


Whatsapp Destek

iletisim Ekibi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?