Sanatla Kişisel Gelişim Programları

Sanatla Kişisel Gelişim Programları

Sanatla Kişisel Gelişim Eğitimleri

"İnsan olmak yıkılmak demektir. Hepimiz bir zaman yıkılmışızdır. Kimimiz hayatının başlangıcında, kimimiz ortasında, kimimiz daha sonra. Büyük yıkımlara da uğramışızdır, küçüklerine de.

Mesele ayağa kalkmaktır; hayata geri dönebilmektir.Çalışın. Sabırlı olun." PICASSO

Gelişim Atölyesi  ve  GA Çocuk kişisel ğelişim hizmet kategorisinde, davranış haritaları oluşturmayı hedefler. Liderlik, Etik, Girişimcilik, Etkili İletişim, Etkili Konuşma, Öfke Yönetimi, Odaklanma, Hedef Belirleme, Zaman Yönetimi, Problem Çözme Becerileri, Stres ve Duygu Yönetimi başlıkları altında GA uzmanlarınca geliştirilen eğitimler, katılımcıların ihtiyaçlarına uygun yöntemlerle pratize edilmektedir.

Eğitimin Amacı:

Eğitim, yetişkinlerin farkındalıklarını arttırmak, yaratıcılıklarını maksimum seviyeye çıkarmalarını engelleyen blokajları ortadan kaldırmak, yeni bir bakış açılarını fark etmelerini sağlamak, yorumlama-sentezleme-fikir üretme gibi zihinsel güce dayalı yeteneklerini pekiştirmek üzere tasarlanmıştır.

Estetik Bakış Açısı Neden Önemlidir?

Her şeyin birbirine çok benzediği günümüz dünyasında sürdürülebilir başarının yolu fark yaratmaktan geçiyor.  İş dünyasının rekabete dayalı ortamında, fark yaratmanın kapısı da fark etmekle aralanıyor.   Yaptığımız her iş, imzamızı taşıyan kişisel eserlerimiz ve bu eğitim en başta kendi bütüncül yaşamımıza / en büyük eserimize yeni bir bakış açısı ile bakabilmemiz için geliştirildi.

Uygulama Yöntemi:

Eğitim sanatçıların bilinmeyen yönlerinden oluşan hikâyeler ile başlar. Daha sonra uygulamalı olarak sanatçının bir eserinden yola çıkarak tamamlanır. Her katılımcı kendi bakış açısı ile oluşturduğu eseri ile evine döner.

  • Salvador Dali ile Sınırları Aşmak
  • Frida Kahlo İle Yaşama Sevinci
  • Pablo Picasso ile Yaratmanın Gücü
  • Van Gogh İle Odaklanmak
  • Miro ile Proje Yönetimi

 


Whatsapp Destek

iletisim Ekibi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?