Hakkımızda

2004 yılında Özlem Seller tarafından kurulan Gelişim Atölyesi, şu ana kadar  müzeler, kültür merkezleri, okullar,  alışveriş merkezleri, akvaryumlar, markalar ve kendi bünyesinde yaptığı kurumsal ve biryesel projeler sayesinde üç milyondan fazla çocuk, genç  ve binlerce aileye hizmet vermiş, proje yönetimi - danışmanlık ve yayıncılık alanlarında da dikkate değer işlere imza atmıştır.

Geliştirdiği butik projeler ve uzman kadrosu ile kısa zamanda konusundaki lider firmalarından biri haline gelen Gelişim Atölyesi, hizmet süreçlerine sindirdiği özgün metotlarla rakiplerinden farklıdır. İşbirliği içine girdiği birey ya da kurumların kültürlerine ve iç dinamiklerine uyumlu biçimde geliştirdiği hizmet süreçlerinde, analize dayalı ve sonuç odaklı çalışmaktadır.

2015 yılından itibaren  üniversitelerin çocuk gelişim bölümlerinde gerçekleştirdiğimiz eğitim ve projeler sonrasında; katılımcılarımız ve ailelerimizden gelen taleplere cevap verebilmek adına hizmetlerimizi genç ve yetişkinlere de sunmaya başladık.

Gelişim Atölyesi, "Bilgi Güçtür" düsturuyla, "fayda odağında fark yaratmak" ;

Dil varlığın evidir"  prensibiyle, bireye- kuruma-markaya, sektöre, sürece özel eğitim ve gelişim programları planlayarak uygulamakta,

Proje yönetimi - danışmanlık ve yayıncılık hizmetleriyle de birlikte yol aldığı kurumları desteklemektedir.

Her çocuk, her birey öğrenmeye, sevmeye sevilmeye, estetiğe, başarmaya, başkaları tarafından kabul görmeye, güvene, bir grubun üyesi olmaya ihtiyaç duyar.

Bunlar temel ruhsal ihtiyaçlardır ve yaşam boyu devam eder. Şüphesiz ki küçük ya da büyük olsun tüm katılımcılarımızın hassas dengeler üzerine kurulu dünyasına girerek o dünyayı doğru enstrümanlarla renklendirmek; onları ait olduğu dünyanın tüm desenleriyle, analitik bir bakış açısıyla irdelenmesiyle mümkündür. Her zaman önceliğimiz çocuklar olmak üzere, tüm katılımcılarımız bu hassasiyeti hak eden öncelikli değerimizdir.

Çünkü insanlık, dünyaya verebileceğinin en iyisini vermekle yükümlüdür.

Konsept bazlı tüm proje tasarımlarını bu değer üzerinden inşa eden GA Çocuk ve Gelisim Atolyesi ekipleri, partner şirketler ya da birlikte yol aldığı çocuklar ve ebeveynlerle kurduğu güven ilişkisini, temelli bir ilişkinin anahtarı olarak görür.

Hizmet kalitesini bu güvenli ilişkinin olmazsa olmaz koşulu olarak değerlendirir ve çocuklara da  hizmet verdiği tüm iş süreçlerinde yetişkinlere sunduğu hizmet esaslarına sıkı sıkıya bağlı kalır.

Memnuniyet yaratma, sürekli iyileştirme, sadakat, uyum, fark, fayda, güvenirlik gibi temel prensipler çerçevesinde kuruma özel programlar geliştirerek alternatif çözümler üretir ve pratize eder.

Marka algılama sürecinin küçük yaşlarda başlamasını sağlayarak geleceğin tüketicilerine bugünden dokunur, marka ile çocuk arasındaki bağı oluşturur. Çocukların ve yetişkinlerin kaliteli ve sağlam temellere dayandırılmış atölye, eğitim vb proje içerikleri ile

buluşarak deneyim sürecini maksimum verimli ve anlamlı geçirmelerini sağlar. 

www.gelisimatolyesi.online ile  yakında dijital dünyada da birlikteliğimize yeni projelerimizle devam edeceğiz. 

 

Hızlı iletişim
  • 0555 985 50 10
  • 0555 985 50 10
  • iletisim@gacocuk.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

iletisim Ekibi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?