Kurucumuz

ÖZLEM SELLER

İstanbul'da doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü,  Anadolu Üniversitesi Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü, İstanbul Üniversitesi Bankacılık Bölümleri mezunudur. Üstün yetenekli, üstün zekalı ve özel eğitim programlarında eğitim verebilmek için açılan resmi sertifika programlarını tamamlamıştır.

İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde "Küresel Şirketlerin Pazarlama Stratejilerinde Kavram ve Kuram Olarak Küreselleşme ve Küre-Yerelleşme Uygulamaları" konulu yüksek lisansını tamamladı. Üniversitelerin Sanat Tarihi ve Klinik Psikoloji yüksek lisans derslerine girdi.

1990 yılında başladığı çalışma hayatına 1996 yılına kadar farklı sektörlerde Satıcı ve Satış Yöneticisi olarak devam etti. 1996 yılında, Halk Yaşam Sigorta A.Ş. Pazarlama Müdürlüğü direkt satış ekibinde Bireysel Güvence Danışmanı olarak göreve başladı. 1998–1999 yıllarında üst üste iki kez "Yılın Şampiyon Satıcı" ödülünü kazanarak, edindiği deneyimleri meslektaşlarıyla paylaşmak üzere satış eğitimleri vermeye başladı. Yapı Kredi Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. İnsan Kaynakları Birimi'nde Eğitim departmanının kuruluşunda görev aldı ve bu departmanın yönetimini üstlendi. 2001 yılında Yapı Kredi Emeklilik A.Ş.'nin kuruluş aşamasında Bireysel Emeklilik Satış Süreçlerini oluşturmak üzere farklı projelerde görev aldı.

Ağustos 2004' te Yapı Kredi Sigorta Grubu'nda devam ettiği Eğitim Yönetmenliği görevinden ayrılarak, kurumsal ve bireysel eğitimler vermek üzere Gelişim Atölyesi'ni kurdu. Aynı yıl "www.alitopusat.com"u, 2006 yılında Satış Okulu'nu, 2007 yılında ise "Profesyonel Satış Yönetimi Derneği"ni (PROSAT) faaliyete geçirdi. PROSAT'ın hemen ardından "Satış ve Pazarlama Dünyasının Kültürel İletişim Dergisi, Seller Türkiye"yi yayın dünyasına kazandırdı. Çocuklara yönelik eğitimini de kullanabilmek için GA Çocuk ve Proje Yönetimi- Danışmanlık faaliyetleriyle hizmetlerini geliştirdi. Alaturka Satış Stratejileri", "Ali Topu Sat" ve "Doğuştan (mı) Satıcı Olunur!(?)" kitaplarının yazarıdır. İstanbul Bilgi Üniversite’sinde Başlayan ve Kültür Üniversitesi’nde devam devam eden Etik Liderlik Akademisi’nin Eğitim İçeriklerini hazırlamış ve Genel Koordinatörlüğünü yapmıştır. Aynı akademide uzun yıllar “Etik Liderlik” dersleri vermiştir.  2004 yılından bu yana ellinin üzerinde faklı sektör ve alanda proje yönetmiş, eğitim tasarımı ve uygulaması gerçekleştirmiştir.

2018 yılında E-Ticaret alanında eğitimler alarak kendi mağazalarını kurmuş ve 2019 yılında Emlak Pazarlama MYK4 ve MYk5 Sınavlarına hazırlık eğitimleri vermeye başlamıştır.  Halen kurucusu olduğu Gelişim Atölyesi ve GA Cocuk Şirketlerinin Genel Müdürü olarak görev yapmakta, TUV Ausria Akademi, Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, Adıgüzel Meslek Yüksek Okulu Yaşam Boyu Eğitim Merkezi başta olmak üzere farklı kurumlarda da profesyonel eğitmenlik kimliğini sürdürmektedir.

 

Hızlı iletişim
  • 0555 985 50 10
  • 0555 985 50 10
  • iletisim@gacocuk.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

iletisim Ekibi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?