Vizyonumuz - Misyonumuz

Her bireyin çocukluğu onun kara kutusudur. Geleceğimizi şekillendirecek her şeyin tohumları çocuklukta atılır. Bu nedenle başta çocuklar olmak üzere tüm katılımcılarımız bizim için özeldir. 

GA Çocuk için her çocuk bir birey, her yetişkin çocukluğunu doyasıya yeniden yaşamak isteyen bir büyüktür. Bu nedenle her zaman katılımcılarımızın içindeki çocuk ruhuna dokunmak bizim için çok önemlidir. 

GA Çocuk, bugünün ve yarının yetişkinlerine uzanır; onları izler, yorumlar ve şekillendirir. 

GA Çocuk, çocukluk döneminin bir sosyalizasyon süreci olduğunun bilincindedir; çocukların bu süreci doğru kanallarla beslenerek geçirmesine katkıda bulunmayı bir etik değer olarak algılar.

GA Çocuk, birey olmanın her şeyden evvel bir öz bilinç, öz denetim ve öz sevgi/saygı meselesi olduğunun farkındadır. Bu nedenle her katılımcısına yaşı ne olursa olsun bir birey olarak yaklaşır ve onu ciddiye alır, değerlerine saygı duyar. 

GA Çocuk için çocuklara kendilik bilgisi ve sevgisi kazandırmak, bir sorumluluktur. Yetişkinlik evresinde ise bu kendilik bilgisi ve sevgisini devam ettirmek amacımızdır 

GA Çocuk, yaratıcı düşüncenin gelişimi yönünde çocukları sanata yakınlaştırır. Bunu unutan genç ve yetişkinlere ise bunu hatırlatmaya gayret eder.

GA Çocuk, çocuk, genç ve tüm katılımcılarının dünyaya estetik bir duyarlılıkla bakabilmelerinin zeminini hazırlar; onları güzelin ve güzelliğin dünyısına sokar.

GA Çocuk, katılımcılarının birbirleriyle koordine olarak ortak bir amacı gerçekleştirebilme becerilerini geliştirmeyi hedefler; katılımcılarına dayanışma ruhu aşılar.

GA Çocuk için kıstas faydadır.

 

Hızlı iletişim
  • 0555 985 50 10
  • 0555 985 50 10
  • iletisim@gacocuk.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

iletisim Ekibi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?